Izklaide bērniem

Minhauzena pasaulē ir virkne izklaides objektu bērniem!

Mazajiem apmeklētājiem patiks gan vaska figūru muzeja eksponāti (slaveni cilvēki, dzīvnieki, kuriozi dzīvnieki, greizie spoguļi un suvenīri), gan mūsu dažādā garuma pastaigu takas visai ģimenei (pa mežu; uz jūru; vai milzu Alus kausu ar piknika vietu).

Blakus muzeja ēkai mums ir milzīgs buru kuģis kā rotaļu laukums, kurā bērni varēs spēlēties stundām!

Rotaļu laukums un kuģis

Mūsu parka teritorijā bērnus vienmēr priecē milzīgais burinieks, kurā var droši kāpelēt pa daudzām ejām, tīkliem, šļūkt pa trubu, un līst kuģa ejās. Blakus atrodas soliņi kur vecāki var atpūsties kamēr bērni izložņā visas atrakcijas.

Pastaigu takas

Lai bērniem vakarā labāks miegs, visai ģimenei pieejamas dažādu garumu pastaigu takas. Maršruti ved gan caur mežam, kur var apskatīt interesantas un smieklīgas figūras, gan pa skaistām pļavām augšā kalnā pie mūsu lielā Minhauzena alus kausa. Muzeja darbinieki Jūs informēs kāda taka bērniem būs piemērotāka atkarībā no vēlmēm un mazo ceļinieku enerģijas.

Kafejnīca atpūtai

Katru vasaras sezonu mūsu muzeja teritorijā darbojas arī kafejnīca. Te varēs atpūsties un pamieloties gan vecāki, gan bērni. Par kafejnīcas darba laikiem lūdzam noskaidrot jau laicīgi, bet ja tā ir slēgta, tad Jums ir iespēja izmantot kādu no mūsu piedāvātajām piknika vietām! Jautājiet muzeja personālam.