Atpūta pie jūras

Minhauzena muzejs atrodas blakus jūrai! Tieši tā, pēc vaska figūru apskates, un bērnu rotaļām milzu buriniekā, Jūs varēsiet doties atspirdzinošā pastaigā cauri mežam uz Vidzemes pludmali!

Pastaigu takas uz jūru

Gājienam līdz jūrai piedāvājam dažāda garuma takas. Atkarībā no noskaņojuma un kompānijas spēkiem, varēsiet izvēlēties garāku vai īsāku maršrutu līdz mūsu jūras noejai.

Katrs maršruts līdz jūrai ietver sevī dažādus apskates objektus – gan milzīgu krokodilu, gan stilizētu alni, un lielu ziņkārīgu lāci… Bet tas nav viss ko mūsu takās gar jūru iespējams redzēt – Jums jābrauc ciemos lai paši visu apskatītu!

Atpūtai pie jūras Minhauzena pasaulē piedāvājam šādas iespējas: dažāda garuma takas, piknika vietas pa ceļam vai galapunktā, vaska figūru muzeju, bērnu rotaļu laukumu un atrakcijas, interesantus objektus apskatei ejot pa takām, un dabiskos pārsteigumus kad kāds dzīvnieks (alnis vai pīles!) izdomā pamieloties mūsu muzeja teritorijā!

Pastaigu takas tiek regulāri koptas un ir uztaisītas no dēļiem, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par dubļiem vai peļķēm ja gadīsies mitrāki laikapstākļi!

Brauciet ciemos un izvēdiniet galvu garākā jūras pastaigā, barons Minhauzens jau gaida!