Vasaras kafejnīca

Nobaudi neprātīgos Minhauzena stāstus ietērptus  garšas kārpiņu ceļojumā un izgaršo tos mūsdienu versijā kafejnīcā Minhauzena KasTe.

No Minhauzena slavenā stāsta par tikšanos ar briedi, kuram medību laikā iešāvis ar ķiršu kauliņu un pēc tam briedim izaudzis uz galvas ķiršu koks, tapis brieža gaļas burgers ar ķiršu koku vai arī liellopu gaļas burgers ar melno burgermaizītiti-jo kurš gan nezin neprātīgo stāstu par Minhauzenu, kurš jājis uz lielgabala lodes pāri aplenktam cietoksnim, tad pārlēcis uz otrā virzienā lidojošu lielgabala lodi un tā ticis atpakaļ!

Taču karbonāde Minhauzena gaumē pārsteigs ar savu pagatavošanas un pasniegšanas veidu – karbonāde sagriezta gabaliņos un uzvērta kā krelles uz iesmiņa. jo pēc Minhauzena stāstiem ar vienu skroti un pavadiņā piesietu speķa gabaliņu viņš nomedīja pīles kā krelles uz diega un pacēlās debesīs .

Bet ja vēlies veikt rezervāciju grupai, vai tās ir pēc vecmāmiņas receptēm ceptas kotletes vai  latviski pelēkie zirņi ar speķi-zvani –  24 991 235 un vienosimies par vēlamo rezervācijas ēdienkarti .

https://www.facebook.com/minhauzenakaste/

MinhauzensVasaras kafejnīca