Pasākumi

Katru gadu muzejā tradicionāli notiek vairāki pasākumi:

Lieldienas – fantastisks iemesls uzrīkot sezonas atklāšanas svētkus – norisinās olu krāsošana lielajā muižas katlā, olu ripināšana, sacensības olu sišanā; un, protams – šūpošanās, lai vasarā visi odi turētos pa gabalu.

pasākumiMuzeju naktī – visiem, kas vēlas iepazīties ar Minhauzena un Jakobīnes dzīvesstāstu un apmeklēt Duntes muižu, ir iespēja to izdarīt bez maksas. Uzlādējoties ar barona nebēdnību, varēsiet ļauties fantāzijas lidojumam pie nakts ugunskura un iegremdēties atmiņās par Minhauzena patiesajiem stāstiem. Lai tukšs vēders nenovērstu domas no filozofēšanas, ir paredzēta iespēja papildināt savus enerģijas krājumus krogā, kā teicis pulkvedis barons Minhauzens:  „Tikai paēdis ir karotājs.”

32. maiju mēs gaidām ar īpašu satraukumu, jo tā ir jaunās muzeja ēkas dzimšanas diena, kura tiek svinēta ar tik tortēm, cik gadu un tikai vienu sveci. Tik liels kārumu daudzums, nespēj atstāt vienaldzīgas pat sabiedrībā plaši pazīstamās personas, tāpēc katru gadu, sagaidām ciemos  slavenus viesus.  Pie Minhauzena ir ciemojušies gan dziedātāja Olga ar bērnu disenīti, gan Maksis (bez Morica), gan Liepājas teātra aktieri un daudzi citi interesanti ļaudis.

Apmeklētāji iecienījuši muzeja teritoriju ģimenes pasākumu- dzimšanas dienu, kāzu jubileju, radu tikšanās-  rīkošanai. Vispirms viesi muzejā  iepazīstas ar Minhauzena stāstiem, fotografējas kopā ar vaska figūrām, tad dodas pastaigā pa Meža taku, atpūšas jūrmalā. Atgriežoties no pastaigas var izmēģināt spēkus atrakciju kuģī, bet noslēgumā- sarīkot pikniku, cept desas un viens otram stāstīt savas dzīves interesantākos un, pavisam noteikti, patiesākos notikumus.

MinhauzensPasākumi