Ekskursijas

Ekskursijas muzejā:

– gida pavadībā 1. stāvā iepazīsiet Minhauzena un Jakobīnes dzīves gaitas, gūsiet nelielu ieskatu 18. gs. sadzīvē, klausīsieties Minhauzena stāstus, uzzināsiet  stāstu izcelšanās vēsturi. Vestibilā varēsiet novērtēt savu atspulgu greizajos spoguļos. 2. stāvā satiksieties ar Latvijas ievērojamākajām vēsturiskajām personībām, aplūkojot vaska figūrās izveidotos tēlus. Pārsteigumu sagādās ap 2000 alus kausu lielās kolekcijas iepazīšana. Tā ir lielākā privātā alus kausu kolekcija Baltijā un viena no lielākajām Eiropā. Ekskursijas laikā būs iespējams pārģērbties stilizētos senlaicīgos tērpos un nofotografēties Jakobīnes gultā. Tie, kuriem ir vēlme uzlabot finansiālo situāciju vai ir jūtams slēptais numismāta potenciāls, par 1,50 euro var iegādāties sagatavi un paši izkalt savu –  1 minhauzena monētu.

muiža telpa

– ja Jūs vēlaties pašu spēkiem aizceļot laikā un iejusties 18. gs. gaisotnē, varat pastaigāties pa muzeju bez gida pavadības.

Muzejā gūtās zināšanas un iespaidus varēsiet  papildināt pastaigājoties pa Minahuzena mežataku un aplūkojot koka skulptūrās izveidotos Minhauzena patieso stāstu varoņus.

Jaunākie muzeja apmeklētāji varēs izvērsties uz Minhauzena atrakciju kuģa, kur jūras bezgalīgos plašumus ar uzviju kompensēs neapturamais bērnu fantāzijas lidojums.

Tā kā Minhauzens bija mednieks, muzeju drīkst apmeklēt kopā ar labi audzinātiem suņiem!

MinhauzensEkskursijas