Atrakciju kuģis

Mēs ļoti labi apzināmies, ka mūsu jaunākie apmeklētāji ir apveltīti ar pētnieciskiem prātiem un drosmīgām sirdīm, kuras tiecas pretī piedzīvojumiem!

Tieši tāpēc, muzeja teritorijā, mēs izvietojām Baltijas valstīs lielāko atrakciju kuģi, uzbūvētu no koka. Kuģa garums ir 30 metri, bet platums – 4,5 metri. Savukārt masts, uz kura plīvo Minhauzena karogs – sniedzas 15 metru augstumā.

kugis

Kuģis ir aprīkots ar visu nepieciešamu, lai mazie piedzīvojumu meklētāji varētu piedalīties jūras batālijās: 3 kalniņi un 2 caurules trakajiem nobraucieniem, 4 tiltiņi, 5 šūpoles, 6 mucas, kurām var izlīst cauri un vairāki lielgabali, ar kuru palīdzību var ne tikai nobiedēt pretinieku, bet varbūt arī nosūtīt kādu uz Mēnesi.

Kurš gan no mums bērnībā nav sapņojis par to lai piedalītos kaujā ar ļaunajiem pirātiem, vai arī atklātu līdz šim nezināmu kontinentu? Tie ir sapņi, kurus iespējams piepildīt „Minhauzena pasaulē”. Jautri smiekli, bērnu čalošana un priecīgs satraukums pārņem mazos piedzīvojumu meklētājus, uzkāpjot uz kuģa.

Tāpat kā Minhauzena iztēlei nav robežu, nav arī vecuma ierobežojumu kuģa apmeklētājiem, jo sapņo visi, un nekad nav par vēlu piepildīt kādu no kvēlākajām fantāzijām.

MinhauzensAtrakciju kuģis